Радикальний Український Націоналізм - ІСТОРІЯ
Додати в обране ||| Зробити домашньоюПровід Українських Націоналістів
Звідомлення ч.1


 1. Конференція Українських Націоналістів у днях 3-7 листопаду 1927 р. покликала до життя Провід Українських Націоналістів, до якого входять: інж. Дмитро Андрієвський, полк. Євген Коновалець, Володимир Мартинець і Микола Сціборський. Як п'ятий член має увійти представник крайових націоналістичних кіл.


 2. Провід розділив між своїх членів функції та утворив слідуючі відділи:
  1. Секретаріят та відділ преси і пропаганди, що має наладнати зв'язок з націоналістичними організаціями та з поодинокими націоналістами; підготовити технічно Конгрес Українських Націоналістів, централізувати пропаганду в користь Конгресу і майбутньої організації та видавати орган.
  2. Ідеологічно-статутарну референтуру, що централізує всю працю для підготовки Конгресу, а то через вироблення пляну відповідних рефератів і визначення референтів, через формулювання ідеологічної бази і розроблення конструкції майбутньої організації українських націоналістів; при референтурі створено окрему ідеологічну комісію з правом кооптації потрібних людей.
  3. Політичну референтуру, що координує діяльність поодиноких націоналістичних організацій, веде культурно-освітню працю внутрі тих організацій та займається питанням зовнішньої політики Проводу.
  4. Економічну референтуру, що веде економічні справи Проводу, старається про фонди для відбуття Конгресу та виготовляє пляни для витворення сталої, сильної економічної бази для майбутньої організації українських націоналістів.


 3. Провід приступає до видавання свого органу "Розбудова Нації", в якому будуть заступлені слідуючі відділи: ідеологія, політика, філософія, соціологія, економічний та військовий відділ, література, політична та військова мемуаристика, визвольні змагання других народів, огляд політичного життя українського та міжнароднього, хроніка націоналістичного руху, україніка та бібліографія. Журнал буде друкуватися в Празі.


 4. Для зискання фонду на біжучі потреби, як рівнож у зв'язку зпідготовкою Конгресу Українських Націоналістів, Економічна Референтура приступила до збирання фонду на листи. Кожна листа є на мінімальну квоту 10 американських долярів. Особи, що дістануть листи, зволять їх повернути враз із грішми до 31 грудня ц. р. Всі листи мають порядкове число та печатку Проводу.


ВгоруНазадГоловнаЛист

НОВА ВЕРСІЯ

При передруці посилання на РУН обов'язкове