Радикальний Український Націоналізм - ІДЕОЛОГІЯ
Додати в обране ||| Зробити домашньою12 прикмет характеру українського націоналіста

     Український націоналіст є:
 1. Всеготовий - це значить, що він є вояком Української Революційної Армії. Він бореться на великому, всеобіймаючому фронті Української Національної Революції, віддаючи всі свої сили і готовий кожної хвилини віддати своє життя. Український націоналіст є завжди в повній бойовій готовості.

 2. Безкорисний - це значить, що він Ідею Українського Націоналізму та службу Їй ставить вище від усіх скарбів світу цього. Для Неї проміняє з радістю можливість спокійного та вигідного життя на тяжку долю вояка-борця, теплу хату - на шанці чи тюрму. Щастя шукає і знаходить в радості боротьби й перемоги, в почуванні служби Великій Святій Справі.

 3. Чесний - це значить, що Ім'я націоналіста носить чесно і ніколи не сплямить ніяким вчинком. Він завжди дотримується високих вимог націоналістичної моралі. Мораль опортуністичного світу родить і плекає безділля, страх, фарисейство, вигоди й угоди. Мораль націоналістична - це мораль нового світу, світу чину і боротьби. Вона є основою чинного і чистого, мов кришталь, характеру націоналіста, Лицаря-Революціонера.

 4. Карний - це значить, що він безоглядно підпорядкований і вірний аж до смерти Ідеї Українського Націоналізму, Організації Українських Націоналістів і її провідникам. Він знає, що карність - це основа організації і сила, а анархія - це руїна. Тому завжди і всюди підтримує авторитет Ідеї Українського Націоналізму, Організації Українських Націоналістів і її провідників.

 5. Активний і підприємливий - це значить, що він бореться всіма силами, використовуючи всі можливості, кожну хвилину для добра Великої Справи - Української Національної Революції. Він не знає безділля. В нього за думкою і словом іде чин. Мов за блискавкою грім. Бо життя - це рух, боротьба, а спокій - застій і холодна смерть. Кожну Ідею, організацію чи людину оцінює за ділами, а не за словами. Пасивність - це прикмета рабства. Пасивності раба протиставляє творчу ініціятиву та напружену активність борця-провідника.

 6. Відважний - це значить, що він завжди відважно й безстрашно протиставляється всім перешкодам і небезпекам. Він не знає страху. Заяча вдача боягуза йому чужа й гидка.

 7. Рішучий - це значить, що він кожний наказ і кожну постанову виконає рішуче, без вагань. Постановив - зробив.

 8. Витривалий - це значить, що він завжди бореться завзято й витривало. Він знає, що без витривалости, доведеної аж до впертости, нема перемоги.

 9. Зрівноважений - це значить, що він завжди затримує повну відвагу духа. Життя націоналіста повне трудів, перешкод і небезпек. Щоб їх побороти, щоб опанувати положення й зібрати всі сили для удару у відповідне місце, треба насамперед опанувати себе. Тому український націоналіст і в підземеллі, й у відкритому бою, в шанцях і в тюрмі, в тріюмфі чи на ступнях шибениці завжди однаково спокійний, гордий і усміхнений. Вміє по-лицарськи перемагати і вміє по-геройськи вмирати.

 10. Точний - це значить, що він завжди дотримується точности в житті, включно до дрібниць.

 11. Здоровий - це значить, що він хоче бути здоровим, він хоче, щоб усе українське покоління було здоровим. Україна потребує сильних, здорових духом і тілом синів. Тому сам у міру можливостей вправляє та поширює руханку і спорт, не нищить свого здоров'я вживанням отрут (не п'є і не курить), гулящим життям. В українського націоналіста Велика Ідея в серці, вогонь революційного Духу в грудях, міцні і гнучкі м'язи, сталеві нерви, бистрий соколиний зір і слух, твердий кулак.

 12. Обережний - це значить, що він завжди строго дотримується всіх засад конспірації.

ВгоруНазадГоловнаЛист

НОВА ВЕРСІЯ

При передруці посилання на РУН обов'язкове