Радикальний Український Націоналізм - ІДЕОЛОГІЯ
Додати в обране ||| Зробити домашньоюЗакон українського партизана 1. Український партизан не є "бандитом", як його називають вороги. Це лицар і чесний вояк, який жертвує своїм життям за свій поневолений народ. Наша підземна армія - це єдино можлива форма збройної боротьби України за свою свободу.

 2. Український партизан провадить боротьбу не з-за бажання анархії або жадоби наживи, а для святих національних ідей та високих політичних цілей.

 3. Український партизан вважає за вершину своїх цілей власну суверенну державу.

 4. Український партизан буде всіма силами та засобами боротися з кожним окупантом України так довго, доки не виборе своєї абсолютно ні від кого незалежної держави - самостійної України.

 5. Український партизан не має ні від кого жодної допомоги. Все постачання поповнює сам - тільки коштом ворога.

 6. Український партизан не має права насильної реквізиції будь-якого майна від цивільного населення без рівновартісної сплати.

 7. Український партизан не знає, що таке страх, зрада таємниці, пияцтво, розпуста та якийсь інший вчинок, що соромив би його самого, його армію, його рід, його націю та ім'я його славних предків - лицарів.

 8. Український партизан - це не примусово мобілізований, а добровільний вояк України, її кращий син.

 9. Український партизан ніде не має права зробити жодного пострілу без наказу командира.

 10. Український партизан як вояк в іррегулярних умовах підлягає на свободі ще більшій моральній та фізичній дисципліні, ніж регулярний вояк за мурами казарм.

 11. Український партизан є революціонером, вояком та політичним діячем своєї Батьківщини - в одній особі.

 12. Український партизан ніколи не допустить, щоб у рядах його славної підземної армії поширювалось хоч би й найменшою мірою несумлінне виконання своїх обов'язків.

 13. Український партизан - це найпочесніше звання в Україні.

 14. Український партизан - це вояк, якого Українська Самостійна Соборна Держава нагородить найдостойнішими званнями та повністю забезпечить майбутнє його родини як одного з Перших Героїв України.

ВгоруНазадГоловнаЛист

НОВА ВЕРСІЯ

При передруці посилання на РУН обов'язкове