Радикальний Український Націоналізм - ПУБЛІЦИСТИКА
Додати в обране ||| Зробити домашньоюПсевдонаціоналісти-провокатори


Слава Україні !!! Смерть провокаторам !!!

Останнім часом помітно активізувалися різноманітні псевдонаціоналістичні маргінальні організації, створені задля провокацій і живучих за рахунок злочинної кучмістської влади. Це зокрема:

Персонаж №1. Так звана "Українська Національна Асамблея", очолювана Едуардом Коваленком. Утворилася внаслідок розколу УНА-УНСО після відомих подій 9 березня. Ніби підтримує В.А. Ющенка. Справжня мета - створювати враження, що Ющенка підтримують радикальні сили і він прагне дестабілізувати ситуацію в країні та розколоти її мешканців. У результаті від опозиційного кандидата відвернеться певна частина електорату. Переважно діє так - виходить на вулицю і мітингує, використовуючи нацистсько-фашистську символіку, ксенофобські (в т.ч. і антисемітські) гасла, перемішані з проющенківськими гаслами. Потім ЗМІ, підконтрольні олігархам розтрублюють, ніби Ющенко такий-сякий, он подивіться, хто його пітримує. До речі, один із затриманих по справі вибухів на Троєщині, Д.Савченко, виявився членом коваленківської УНА. Згодом партія галасує, пише заяви, що його затримано через те, що УНА підтримує Ющенка. І це після заяв влади ніби опозиція прагне дестабілізувати ситуацію в державі і того, що опозиція прагнула здійснити державний переворот (на ринку)!!!!

Персонаж №2. "Братство". Лідер - Дмитро Корчинський, який при хорошій репутації в кінці 90-х ні з того ні з сього пориває з очолюваною ним УНА-УНСО. Згодом створює "Братство", справжня мета якого - очорнити лідерів опозиції та їх оточення. "Я краще буду прибиральником у Кучми, ніж лідером у такої опозиції" - це вислів "брата", чи то пак "батька" Дмитра. Згодом виникає програма "Проте" на каналі 1+1, де Корч і його холуй Джангіров виливали п'ятихвилинні брудні пасквілі на Ющенка, Тимошенко та інших неугодних владі політиків. Зараз Корчинський став одним із кільканадцяти т.зв. технічних кандидатів у Президенти, основне завдання яких - взяти під контроль підставних осіб дільничні та територіальні виборчі комісії, щоби забезпечити підрахунок голосів на користь владного кандидата. До речі, громадську організацію "Братство" недавно зареєстрували, як партію. Напевно, як плата за довгу і сумлінну працю, в тому числі і передвиборчу. Недавно "братчики" хотіли порнути ножем активіста "Пори" Е.Леонова, але цьому вдалося запобігти.

Персонаж №3. ВГСПО "Тризуб" ім. С.Бандери. Спочатку це була нормальна націоналістична організація. Утворився на Зах. Україні. Згодом розрослася так, що люди зі східних регіонів стали там переважати. А це владі не сподобалось. У результаті підкупів, засилання владних агентів до керівництва прийшли люди, які проголосили курс на співпрацю із НРУ(є) Б.Бойка, колишнього тернопільського губернатора (раніше мали з ним конфлікти). У результаті утворився блок "Рух-державницька опозиція", який перейменували у "Рух за націю". До нього ще входили УНСО Тими, ОУНвУ Козака (згодом відділився) та інші організації. Між іншим, провідник "Тризубу" (негідного носити ім'я Бандери), В.Іванишин закликав на виборах-2002 підтримати провладний ЗаЄдУ. Наразі використовується для підтримки технічного кандидата Бойка, експлуатуючи націоналістичну ідею, зокрема в тернопільській та інших західних областях.

Персонаж №4. "Організація Українських Націоналістів в Україні". Створилася, на відміну від "Тризубу", у Львівській області місцевою владою за погодженням із Києва. Нічого спільного із справжньою ОУН не має. Метою є використовувати націоналістичну ідеологію задля підтримки влади у західноукраїнських землях. Відома у вузьких маргінальних колах. Спочатку входила до "Руху за націю", але потім вийшла з нього. Напевно тому, що владі потрібно якомога більше технічних кандидатів. В результаті ОУНвУ-вівський лідер Роман Козак стає кандидатом в президенти.

Персонаж №5. "Українська Народна Самооборона" Тими. Після розколу в УНА-УНСО перейшла в УНА Коваленка. Тима був одним із лідерів. Проте через чвари щодо поділу грошей від влади, Тима із групою своїх прибічників вийшов з УНА. Утворив громадську організацію УНСО, що потім ввійшла до "Руху за націю", де є і дотепер. Намагався прихилити на свій бік скінхедів.

Сайт "Радикальний Український Націоналізм" виступає категорично проти таких провокаторських організацій і закликає усіх істинних націоналістів, патріотів і просто громадян НЕЩАДНО БОРОТИСЯ ПРОТИ ТАКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІМА ДОЗВОЛЕНИМИ І НЕДОЗВОЛЕНИМИ МЕТОДАМИ !!! Ці "організації" споганюють Націоналістичну Ідею, компрометують націоналістичну ідею і відповідь їм одна - НЕЩАДНА БОРОТЬБА !!!

ВгоруНазадГоловнаЛист

НОВА ВЕРСІЯ

При передруці посилання на РУН обов'язкове