Радикальний Український Націоналізм - ПУБЛІЦИСТИКА
Додати в обране ||| Зробити домашньоюПрограма захисту Українців

(Всеукраїнське Об'єднання "Свобода")


 1. Визнання геноциду українців (Голодомори, розкуркулення та колективізація, фізичне знищення української еліти, примусове вивезення українців на чужину, фізичне знищення мирного населення у воєнний період, мовний та культурний етноцид нації, Чорнобильську катастрофу, винищення нації за останнє десятиліття) злочином проти людства.

 2. Виплата компенсацій репресованим або членам їхніх родин у розмірах, не менших аніж постраждалим від Голокосту.

 3. Визнання вояків ОУН-УПА стороною-учасницею у Другій світовій війні. Надання ветеранам пільг нарівні з ветеранами радянської армії.

 4. Покарання злочинців, які нищили українську націю створення структури, яка б розшукувала катів українського народу по всьому світі і здійснювала подання до Гаазького трибуналу.

 5. Створення інституту катастрофи і героїзму українського народу. Запровадження нагороди "Праведник України" для кожного не українця, який врятував від геноциду або в роки Другої світової війни, або під час репресій бодай одного українця.

 6. Репарація за шкоду, завдану українському народові Російською Федерацією як правонаступницею СССР.

 7. Заборона комуністичної ідеології як людиноненависницької та антиукраїнської і як такої, що завдала величезної шкоди українському народові.

 8. Люстрація державних службовців, які працювали на керівних посадах в комуністичній партії Радянського Союзу, КДБ СРСР, вдавались до політичних переслідувань, фальсифікації виборів, запровадження цензури в ЗМІ, сепаратистських та корупційних дій.

 9. Створення національного інформаційного простору. Заборона діяльності ЗМІ, які принижують національну гідність українців, ведуть антиукраїнську пропаганду.

 10. Перегляд закону про громадянство. Запровадження обов'язкової графи в паспорті громадянина України - "національність".

 11. Захист територіальної цілісності країни, заборона приватизації українських земель громадянами інших держав.

 12. Перегляд приватизації великих підприємств на предмет законності та введення судової заборони на право приватизації стратегічних підприємств України.

 13. Державний захист прав українців за кордоном.

 14. Забезпечення пропорційного представництва українців у всіх органах влади.
ВгоруНазадГоловнаЛист

НОВА ВЕРСІЯ

При передруці посилання на РУН обов'язкове